Visaxinum opinie

Bezdech senny
49 lat ago

Bezdech senny

Bezdech senny
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

bezdech-senny-1Nie wszyscy ludzie są świadomi powagi problemu jakim jest bezdech senny. Bezdech senny to zjawisko, które dotyka bardzo wielu osób na całym świecie. Jest to moment, w którym człowiek przestaje oddychać podczas snu. Najczęściej jest to spowodowane chrapaniem lub zapadaniem się języka podczas spania.
Bezdech senny jest bardzo niebezpieczny, ponieważ może nawet doprowadzić do śmierci. Dlatego, gdy tylko zauważymy, że my lub ktoś z naszego otoczenia cierpi na bezdech senny, musimy zgłosić się do lekarza i zacząć walkę z tym niebezpiecznym problemem.
Nawet jeżeli nie zauważyliśmy u siebie bezdechu, ale zmagamy się z chrapaniem, warto spróbować pozbyć się chrapania, ponieważ może się ono przerodzić w bardziej poważny problem.
Bezdech senny jest problemem, którego nie można bagatelizować. W Polsce nie jest jednak całkowicie traktowany poważnie nawet przez lekarzy. Podobnie jest z wieloma innymi problemami laryngologicznymi. Nie możemy pozwolić, aby ten problem został zepchnięty na dalszy plan.

Przeczytaj także inne nasze artykuły:

admin Administrator